Předávání diplomů patronům a sponzorům

30. 3. 2018 – Paní Dagmar Bohdalová

Paní Dagmar Bohdalová z Českého Krumlova přispěla v minulém roce hned dvakrát významnou částkou na výrobu nových uniforem pro granátníky Vévodské tělesné stráže v Českém Krumlově – jak sama s oblibou říká „na nitě a na knoflíky pro granátníky“. Minulý pátek se tato vážená patronka granátníků přišla na Gardeplac podívat na výsledek, tj. na nové uniformy, u kteréžto příležitosti jí hejtman gardy za její podporu předal pamětní diplom pro sponzory Programu obnovy hradní stráže v Českém Krumlově za rok 2017 – i díky paní Dagmar Bohdalové totiž granátníci v minulém roce získali dostatek financí na výrobu hned šesti nových uniforem, které tento týden obdrželi k šesti stávajícím. Paní Dagmar upřímně děkujeme za její podporu.

 

17. 11. 2017 –  Paní Naděžda Perníková a pan Josef Pointinger

Schwarzenberští granátníci již podruhé předávali pamětní diplomy, které světoznámý grafik Jindra Čapek z Českého Krumlova vyhotovil pro sponzory a patrony Vévodské tělesné stráže. Tentokráte byli na Gardeplac pozváni paní Naděžda Perníková a pan Josef Pointinger z českokrumlovské společnosti P. M. H., jež v letošním roce významně podpořila krumlovské granátníky a Program obnovy a to jak materiálně a finančně, tak i morálně. Děkujeme našim patronům z „Rozsypu“ za jejich podporu, velmi si jí vážíme.

 

28. 10. 2017 –  Průvodci SHZ Český Krumlov a paní Blanka Křížová

U příležitosti státního svátku a souvisejících oslav 28. října udělili granátníci první diplomy za zásluhy pro patrony gardy od světoznámého grafika Jindry Čapka z Českého Krumlova. Pro první dva vyhotovené diplomy si na Gardeplac na pozvání granátníků přišli průvodci Státního hradu a zámku Český Krumlov a paní Blanka Křížová z Českého Krumlova, kterým byl diplom udělen za jejich významnou aktivní a finanční podporu obnovy činnosti Schwarzenberské granátnické gardy jako hradní stráže v Českém Krumlově. Našim patronům za jejich náklonnost a důvěru upřímně děkujeme!

zpět do galerie / zpět do archivu